BLAMA - A5 RPET notebook 80 lined
From
€1.67
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.67 |
|---|---|
| Net total: | €1.67 |
| Gross total: | €1.99 |
Product number:
A36-MO6576-03
Inventory:
Product information "BLAMA - A5 RPET notebook 80 lined"
A5 notebook with 600D RPET hard cover with bamboo detail with a smartphone stand function. Casebound. 160 lined pages (80 sheets). 70 gsm recycled paper. Matching elastic closure strap, ribbon page-marker and pen holder. Take this office essential with you to your next meeting. Having a remote meeting? Fold open the phone holder and put in your device so you don't have to hold it yourself. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 18mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 41 x 33 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.5 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 33 x 24 cm |
| Width: | 145mm |
Login