BLADO - PVC raincoat with hood
From
€2.29
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.29 |
|---|---|
| Net total: | €2.29 |
| Gross total: | €2.73 |
Product number:
A36-KC5101-03
Inventory:
Product information "BLADO - PVC raincoat with hood"
PVC raincoat with hood. Press-stud fastening.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3926 2000 |
| Length: | 1210mm |
| Material: | PVC |
| OuterCartonDimension: | 40 x 27 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.06 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 27 x 30 cm |
| Width: | 660mm |
Login