BLADE - Small retractable knife
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO2768-06
Inventory:
Product information "BLADE - Small retractable knife"
Retractable knife with ABS casing and carbon steel blade. Compact 15cm design for precise cutting tasks.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8211 9300 |
| Height: | 8mm |
| Length: | 150mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 19 x 17 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 19 x 17 x 27 cm |
| Width: | 15mm |
Login