BLADE + - Large retractable knife
From
€0.51
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.51 |
|---|---|
| Net total: | €0.51 |
| Gross total: | €0.61 |
Product number:
A36-MO2769-04
Inventory:
Product information "BLADE + - Large retractable knife"
Retractable knife with ABS casing and carbon steel blade. Includes two extra replacement blades for extended use.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8211 9300 |
| Height: | 15mm |
| Length: | 165mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 35 x 29 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 29 x 19 cm |
| Width: | 28mm |
Login