BITER - Foldable water bottle 500ml
From
€2.27
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.27 |
|---|---|
| Net total: | €2.27 |
| Gross total: | €2.70 |
Product number:
A36-MO2962-12
Inventory:
Product information "BITER - Foldable water bottle 500ml"
Foldable TPU water bottle with bite valve. Lightweight and portable design, ideal for outdoor use. Leak-free. Capacity 500 ml.
| Colour: | Turquoise |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 9000 |
| Length: | 95mm |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 28 x 37 x 55 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 28 x 37 x 55 cm |
| Width: | 270mm |
Login