BITEFUL - Cutlery set and case in PLA
From
€1.58
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.58 |
|---|---|
| Net total: | €1.58 |
| Gross total: | €1.88 |
Product number:
A36-MO2743-06
Inventory:
Product information "BITEFUL - Cutlery set and case in PLA"
Reusable cutlery set with case in PLA corn. Each set includes a fork, a knife, a spoon and a practical portable utensils case.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 3924 1000 |
| Height: | 39mm |
| Length: | 175mm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 19 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 19 x 29 cm |
| Width: | 27mm |
Login