BIRA - Stainless steel bottle 650ml
From
€1.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.50 |
|---|---|
| Net total: | €1.50 |
| Gross total: | €1.78 |
Product number:
A36-MO2241-06
Inventory:
Product information "BIRA - Stainless steel bottle 650ml"
Single wall stainless steel bottle with PP lid and silicone hanger. Capacity: 650 ml. As this is a single walled bottle, heat transfer can still occur.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7323 9300 |
| Height: | 220mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 38 x 38 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 38 x 48 cm |
| Width: | 60mm |
Login