BIG KASE - Ceramic fondue set 300 ml
From
€6.76
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.76 |
|---|---|
| Net total: | €6.76 |
| Gross total: | €8.04 |
Product number:
A36-MO2386-05
Inventory:
Product information "BIG KASE - Ceramic fondue set 300 ml"
Small ceramic fondue set with lid for two. Including 2 metal forks wit wooden handles. Tea light not included. Capacity: 300 ml.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 6912 0029 |
| Height: | 155mm |
| Length: | 140mm |
| Material: | Ceramic |
| OuterCartonDimension: | 30 x 41 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 6 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.5 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 41 x 17 cm |
| Weight: | 1000g |
| Width: | 130mm |
Login