BIG CHAN - Thermos flask 900 ml
From
€5.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.26 |
|---|---|
| Net total: | €5.26 |
| Gross total: | €6.26 |
Product number:
A36-MO9703-16
Inventory:
Product information "BIG CHAN - Thermos flask 900 ml"
Double wall stainless Steel insulating vacuum flask. Capacity: 900 ml. Leak free.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 320mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 47 x 20 x 35 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.72 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 20 x 35 cm |
| Width: | 80mm |
Login