BIERPON - Round cork coaster
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-MO9298-40
Inventory:
Product information "BIERPON - Round cork coaster"
Cork coaster round shape. Cork is a natural material, due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4503 9000 |
| Height: | 5mm |
| Material: | Cork |
| OuterCartonDimension: | 54 x 25 x 52 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.5 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 25 x 52 cm |
| Width: | 100mm |
Login