BIERHAMMER - Hammer with bottle opener
From
€1.79
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.79 |
|---|---|
| Net total: | €1.79 |
| Gross total: | €2.13 |
Product number:
A36-MO8473-03
Inventory:
Product information "BIERHAMMER - Hammer with bottle opener"
Hammer and bottle opener made of carbon steel. Handle in TPR thermoplastic rubber.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 2000 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 240mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 29 x 24 x 40 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.7 |
| Outer carton dimensions: | 29 x 24 x 40 cm |
| Width: | 110mm |
Login