BERN - Recycled aluminium ball pen
From
€0.14
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.14 |
|---|---|
| Net total: | €0.14 |
| Gross total: | €0.17 |
Product number:
A36-MO8893-06
Inventory:
Product information "BERN - Recycled aluminium ball pen"
Push button ball pen in recycled aluminium. Blue ink. A classic and simple designed office essential. The aluminium barrel gives it a more premium look.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.22 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 26 x 15 cm |
| Width: | 10mm |
Login