BERN - Recycled aluminium ball pen
From
€0.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.15 |
|---|---|
| Net total: | €0.15 |
| Gross total: | €0.18 |
Product number:
A36-KC8893-05
Inventory:
Product information "BERN - Recycled aluminium ball pen"
Push button pen in recycled aluminium.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.16 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 26 x 15 cm |
| Width: | 10mm |
Login