BERN ROSE - Recycled aluminium pen
From
€0.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.26 |
|---|---|
| Net total: | €0.26 |
| Gross total: | €0.31 |
Product number:
A36-MO2371-06
Inventory:
Product information "BERN ROSE - Recycled aluminium pen"
Push button pen in recycled aluminium. Blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 135mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.5 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 26 x 15 cm |
| Width: | 10mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.