BERN RA - Recycled aluminium ball pen
From
€0.15
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.15 |
|---|---|
| Net total: | €0.15 |
| Gross total: | €0.18 |
Product number:
A36-MO6561-37
Inventory:
Product information "BERN RA - Recycled aluminium ball pen"
Push button ball pen in recycled aluminium. Blue ink.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 137mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 32 x 27 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.24 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 27 x 15 cm |
Login