BERN PECAS - Wheat Straw/ABS push type pen
From
€0.10
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.10 |
|---|---|
| Net total: | €0.10 |
| Gross total: | €0.12 |
Product number:
A36-MO9762-03
Inventory:
Product information "BERN PECAS - Wheat Straw/ABS push type pen"
Push button ball pen in 50% wheat straw and 50% ABS material with silver fittings. Blue ink.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | ABS-Wheat Straw |
| OuterCartonDimension: | 35 x 31 x 18 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 800 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.5 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 31 x 18 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 10mm |
Login