BERN BAMBOO - Bamboo automatic ball pen
From
€0.23
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.23 |
|---|---|
| Net total: | €0.23 |
| Gross total: | €0.27 |
Product number:
A36-MO9482-40
Inventory:
Product information "BERN BAMBOO - Bamboo automatic ball pen"
Push button pen in aluminium fittings with bamboo barrel. Blue ink. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 140mm |
| Length: | 11mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.42 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 31 x 19 cm |
| Width: | 140mm |
Login