BERLIN - 2 tone backpack incl USB plug
From
€7.60
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.60 |
|---|---|
| Net total: | €7.60 |
| Gross total: | €9.04 |
Product number:
A36-MO9294-03
Inventory:
Product information "BERLIN - 2 tone backpack incl USB plug"
600D 2 tone Polyester backpack with padded shoulder strap with main internal compartment. Includes one internal 13'' laptop compartment and an USB charging cable. Zipper main compartment on backside for better protection.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4202 9291 |
| Height: | 130mm |
| Length: | 260mm |
| Material: | PET-PVC |
| OuterCartonDimension: | 47 x 34 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.22 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 34 x 42 cm |
| Width: | 260mm |
Login