BERGAMO + - Recycled aluminium pen
From
€0.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.34 |
|---|---|
| Net total: | €0.34 |
| Gross total: | €0.40 |
Product number:
A36-MO2652-77
Inventory:
Product information "BERGAMO + - Recycled aluminium pen"
Push ball pen in recycled aluminium with cork detail button and metal clip. Blue ink.
| Colour: | Mint Green |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 10mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 35 x 16 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 35 x 16 x 23 cm |
| Width: | 140mm |
Login