BERGAMO - Recycled aluminium ball pen
From
€0.25
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.25 |
|---|---|
| Net total: | €0.25 |
| Gross total: | €0.30 |
Product number:
A36-MO2309-15
Inventory:
Product information "BERGAMO - Recycled aluminium ball pen"
Recycled aluminium with bamboo push button. Silver tip and clip. Blue ink.
| Colour: | Stone Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 138mm |
| Material: | Recycled Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 45 x 15 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 15 x 15 cm |
| Width: | 9mm |
Login