BENDIGO - Rectangular key ring bamboo
From
€0.56
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.56 |
|---|---|
| Net total: | €0.56 |
| Gross total: | €0.67 |
Product number:
A36-MO9961-40
Inventory:
Product information "BENDIGO - Rectangular key ring bamboo"
Rectangular shaped zinc alloy key ring with bamboo front. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7326 2000 |
| Height: | 4mm |
| Length: | 80mm |
| Material: | Metal |
| OuterCartonDimension: | 38 x 24 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.6 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 24 x 16 cm |
| Width: | 32mm |
Login