BEND ME - Multi bit bendable screwdriver
From
€1.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.42 |
|---|---|
| Net total: | €1.42 |
| Gross total: | €1.69 |
Product number:
A36-MO2872-07
Inventory:
Product information "BEND ME - Multi bit bendable screwdriver"
Bendable screwdriver set with ABS handle and 12 iron bits including Phillips, flat head, hex and torx types.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8206 0000 |
| Length: | 167mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 34 x 18 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.52 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 18 x 20 cm |
| Width: | 33mm |
Login