BEMGA LARGE - Large bamboo cutting board
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-MO6779-40
Inventory:
Product information "BEMGA LARGE - Large bamboo cutting board"
Large cutting board in bamboo wood with hanging hole. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1100 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 300mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 31 x 21 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.7 |
| Outer carton dimensions: | 31 x 21 x 26 cm |
| Width: | 200mm |
Login