BEMGA - Bamboo cutting board
From
€0.96
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.96 |
|---|---|
| Net total: | €0.96 |
| Gross total: | €1.14 |
Product number:
A36-MO6778-40
Inventory:
Product information "BEMGA - Bamboo cutting board"
Cutting board in bamboo wood with hanging hole. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1100 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 215mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 23 x 16 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.15 |
| Outer carton dimensions: | 23 x 16 x 26 cm |
| Width: | 150mm |
Login