BELO LUX - Thermometer bottle 500ml
From
€4.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.92 |
|---|---|
| Net total: | €4.92 |
| Gross total: | €5.85 |
Product number:
A36-MO6872-03
Inventory:
Product information "BELO LUX - Thermometer bottle 500ml"
Double wall stainless steel insulating vacuum bottle. It has an LED touch thermometer incorporated in to the top of the lid. 1 replaceable CR 2032 battery included. Leakproof. Capacity: 500 ml. Leak free.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 255mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 79 x 39 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16.76 |
| Outer carton dimensions: | 79 x 39 x 28 cm |
| Width: | 65mm |
Login