BELO BOTTLE - Double wall bottle 500ml
From
€2.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.78 |
|---|---|
| Net total: | €2.78 |
| Gross total: | €3.31 |
Product number:
A36-MO9812-16
Inventory:
Product information "BELO BOTTLE - Double wall bottle 500ml"
Double wall stainless steel with copper insulating vacuum bottle. Capacity 500 ml. Leak free.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 255mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 40 x 40 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.3 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 40 x 28 cm |
| Width: | 70mm |
Login