BELIZE - Set of 2 double wall espresso
From
€4.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.50 |
|---|---|
| Net total: | €4.50 |
| Gross total: | €5.35 |
Product number:
A36-MO9709-22
Inventory:
Product information "BELIZE - Set of 2 double wall espresso"
Set of 2 double wall espresso glasses with bamboo saucer. Presented in Kraft paper box. Capacity 60 ml. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 3799 |
| Height: | 60mm |
| Length: | 185mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 42 x 32 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 24 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.06 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 32 x 32 cm |
| Width: | 95mm |
Login