BAYIN SET - Set of 6 bamboo coasters
From
€1.50
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.50 |
|---|---|
| Net total: | €1.50 |
| Gross total: | €1.78 |
Product number:
A36-MO6601-40
Inventory:
Product information "BAYIN SET - Set of 6 bamboo coasters"
Set of 6 round bamboo coasters presented in a cotton drawcord bag. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1900 |
| Length: | 150mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 21 x 38 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 80 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.56 |
| Outer carton dimensions: | 21 x 38 x 34 cm |
| Width: | 120mm |
Login