BAYIN - Bamboo round coaster
From
€0.21
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.21 |
|---|---|
| Net total: | €0.21 |
| Gross total: | €0.25 |
Product number:
A36-MO6602-40
Inventory:
Product information "BAYIN - Bamboo round coaster"
Round bamboo coaster. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1900 |
| Height: | 5mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 37 x 19 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 400 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.2 |
| Outer carton dimensions: | 37 x 19 x 28 cm |
| Width: | 85mm |
Login