BAYBA CLEAN - Bamboo cutting board
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.62 |
|---|---|
| Net total: | €1.62 |
| Gross total: | €1.93 |
Product number:
A36-MO6144-03
Inventory:
Product information "BAYBA CLEAN - Bamboo cutting board"
Cutting board in bamboo wood with hanging hole. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4419 1100 |
| Height: | 10mm |
| Length: | 245mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 26 x 19 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 35 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.1 |
| Outer carton dimensions: | 26 x 19 x 38 cm |
| Width: | 175mm |
Login