BAYBA - Bamboo stylus pen blue ink
From
€0.13
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.13 |
|---|---|
| Net total: | €0.13 |
| Gross total: | €0.15 |
Product number:
A36-MO9945-40
Inventory:
Product information "BAYBA - Bamboo stylus pen blue ink"
Push button ball pen in bamboo with stylus and shiny chrome fittings. Blue ink. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 141mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.02 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 31 x 20 cm |
| Width: | 11mm |
Login