BATUMI - Double wall bamboo flask 400ml
From
€3.19
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.19 |
|---|---|
| Net total: | €3.19 |
| Gross total: | €3.80 |
Product number:
A36-MO9421-03
Inventory:
Product information "BATUMI - Double wall bamboo flask 400ml"
Double wall stainless steel insulating vacuum flask with bamboo cover and additional tea infuser. Capacity: 400 ml. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome. FSC®-certified
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9617 0000 |
| Height: | 207mm |
| Material: | Stainless Steel |
| OuterCartonDimension: | 39 x 39 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.58 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 39 x 23 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 65mm |
Login