BATAMI - Double wall glass bottle 400ml
From
€4.24
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.24 |
|---|---|
| Net total: | €4.24 |
| Gross total: | €5.05 |
Product number:
A36-MO6854-22
Inventory:
Product information "BATAMI - Double wall glass bottle 400ml"
Double wall bottle in high borosilicate glass and bamboo hanger lid with tea infuser. Capacity: 400 ml. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4910 |
| Height: | 235mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 40 x 32 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.32 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 32 x 27 cm |
| Width: | 65mm |
Login