BASICS - Basics 12-digits calculator
From
€2.88
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.88 |
|---|---|
| Net total: | €2.88 |
| Gross total: | €3.43 |
Product number:
A36-AR1253-16
Inventory:
Product information "BASICS - Basics 12-digits calculator"
12 digit solar energy calculator with plastic housing. 1 cell battery included.
| Colour: | Matt Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8470 1000 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 155mm |
| Material: | PS |
| OuterCartonDimension: | 48 x 22 x 34 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.44 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 22 x 34 cm |
| Width: | 100mm |
Login