BARRETIN - Glass oil and vinegar bottle
From
€4.92
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.92 |
|---|---|
| Net total: | €4.92 |
| Gross total: | €5.85 |
Product number:
A36-MO6388-22
Inventory:
Product information "BARRETIN - Glass oil and vinegar bottle"
Borosilicate glass oil and vinegar bottle with cork stoppers. Capacity outer: 300 ml. Capacity inner: 80 ml. Cork is 100% natural material. Due to its structural nature and surface porosity the final print result per item may have deviations.
| Colour: | Transparent |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 7013 4910 |
| Height: | 264mm |
| Length: | 75mm |
| Material: | Glass High Borosilicate |
| OuterCartonDimension: | 42 x 31 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 12 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.6 |
| Outer carton dimensions: | 42 x 31 x 32 cm |
| Width: | 70mm |
Login