BAOBAB - Recycled PU A5 lined notebook
From
€1.54
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.54 |
|---|---|
| Net total: | €1.54 |
| Gross total: | €1.83 |
Product number:
A36-MO6220-01
Inventory:
Product information "BAOBAB - Recycled PU A5 lined notebook"
A5 notebook with 70% recycled pre-consumer leather and 30% latex PU cover. Casebound. 160 lined pages recycled paper (80 sheets). Matching elastic closure strap and pen holder.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 210mm |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 33 x 31 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 31 x 23 cm |
| Width: | 145mm |
Login