BAMTOOL - 24 piece tool set
From
€3.66
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.66 |
|---|---|
| Net total: | €3.66 |
| Gross total: | €4.36 |
Product number:
A36-MO6756-40
Inventory:
Product information "BAMTOOL - 24 piece tool set"
24-piece small precision screwdriver repair tool kit in a bamboo case with buckle closure. Bamboo is a natural product, there may be slight variations in colour and size per item, which can affect the final decoration outcome.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8206 0000 |
| Height: | 24mm |
| Length: | 148mm |
| Material: | Bamboo |
| OuterCartonDimension: | 47 x 32 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.36 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 32 x 14 cm |
| Width: | 80mm |
Login