AVELI - Powerbank 10000mAh 10W
From
€9.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €9.12 |
|---|---|
| Net total: | €9.12 |
| Gross total: | €10.85 |
Product number:
A36-MO6863-03
Inventory:
Product information "AVELI - Powerbank 10000mAh 10W"
Powerbank. 10000 mAh. ABS. Outputs: USB-A up to 10W. Input: Micro-B 10W. Adjustable folding stand. Built-in 3-in-1 charging cable. USB-A base cable for input included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 41mm |
| Length: | 143mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 46 x 16 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.3 |
| Outer carton dimensions: | 46 x 16 x 23 cm |
| Outlet: | Yes |
| Width: | 68mm |
Login