ASIDI - A4 wildflower seed paper sheet
From
€0.25
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.25 |
|---|---|
| Net total: | €0.25 |
| Gross total: | €0.30 |
Product number:
A36-MO6914-06
Inventory:
Product information "ASIDI - A4 wildflower seed paper sheet"
Wildflower seeds recycled paper sheet in A4 size (80 gr/m²). Made in EU.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 4820 1030 |
| Length: | 210mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Recycled Paper |
| OuterCartonDimension: | 30 x 23 x 16 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 2.98 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 23 x 16 cm |
| Width: | 297mm |
Login