ASIDA - Wildflower seed business card.
From
€0.16
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.16 |
|---|---|
| Net total: | €0.16 |
| Gross total: | €0.19 |
Product number:
A36-MO2993-06
Inventory:
Product information "ASIDA - Wildflower seed business card."
Wildflower seed business card. Size: 55 x 85 mm. Made in EU.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 4820 1090 |
| Length: | 85mm |
| Made in Europe: | Yes |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 30 x 22 x 8 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 1.5 |
| Outer carton dimensions: | 30 x 22 x 8 cm |
| Width: | 55mm |
Login