ARTEL - Recycled paper ball pen
From
€0.08
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.08 |
|---|---|
| Net total: | €0.08 |
| Gross total: | €0.10 |
Product number:
A36-IT3892-06
Inventory:
Product information "ARTEL - Recycled paper ball pen"
Ball pen with cap entirely made from recycled paper with blue ink.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 145mm |
| Material: | Paper |
| OuterCartonDimension: | 57 x 31 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.48 |
| Outer carton dimensions: | 57 x 31 x 22 cm |
| Width: | 7mm |
Login