ARIZO - Aluminium torch with key ring
From
€0.65
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.65 |
|---|---|
| Net total: | €0.65 |
| Gross total: | €0.77 |
Product number:
A36-MO8622-05
Inventory:
Product information "ARIZO - Aluminium torch with key ring"
Mini aluminium torch with 1 LED key ring . 4 batteries LR44 included. Small and compact to fit on your keyring. Perfect for walking your dog in the evening, and less struggle opening doors in the dark. To see or not to see, that is the question.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8513 1000 |
| Height: | 65mm |
| Length: | 65mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 43 x 25 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.05 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 25 x 30 cm |
| Width: | 16mm |
Login