ARENAPOWER C - Powerbank 4000mAh 10W
From
€6.86
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.86 |
|---|---|
| Net total: | €6.86 |
| Gross total: | €8.16 |
Product number:
A36-MO6814-40
Inventory:
Product information "ARENAPOWER C - Powerbank 4000mAh 10W"
Powerbank. 4000 mAh. Bamboo. Outputs: USB-C up to 10W. Input: USB-C 10W. 4 LED indicators. USB-C to USB-C cable (2A) with USB-A adapter included.
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8507 6000 |
| Height: | 13mm |
| Length: | 117mm |
| Material: | Battery |
| OuterCartonDimension: | 54 x 22 x 14 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 50 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.6 |
| Outer carton dimensions: | 54 x 22 x 14 cm |
| Width: | 70mm |
Login