ARBOCHO - Cork 4-colour ink ball pen
From
€0.33
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.33 |
|---|---|
| Net total: | €0.33 |
| Gross total: | €0.39 |
Product number:
A36-MO2421-13
Inventory:
Product information "ARBOCHO - Cork 4-colour ink ball pen"
Push button 4-colour ink ball pen with cork barrel and wheat straw (50%) and ABS plastic (50%) fittings.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 143mm |
| Length: | 13mm |
| Material: | ABS-Wheat Straw |
| OuterCartonDimension: | 58 x 16 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 58 x 16 x 24 cm |
| Width: | 13mm |
Login