ARA - Carpenter ruler in wood 2m
From
€1.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.49 |
|---|---|
| Net total: | €1.49 |
| Gross total: | €1.77 |
Product number:
A36-MO6904-40
Inventory:
Product information "ARA - Carpenter ruler in wood 2m"
Folding carpenters ruler 2 metre made of Birch wood. Measuring stick in centimetre (cm).
| Colour: | Wood |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9017 8010 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 240mm |
| Material: | Wood |
| OuterCartonDimension: | 25 x 22 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.34 |
| Outer carton dimensions: | 25 x 22 x 42 cm |
| Width: | 30mm |
Login