AOSTA - Ball pen in rubberised finish
From
€0.20
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.20 |
|---|---|
| Net total: | €0.20 |
| Gross total: | €0.24 |
Product number:
A36-MO8857-37
Inventory:
Product information "AOSTA - Ball pen in rubberised finish"
Push button ball pen in rubberized finish. Blue ink.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Height: | 135mm |
| Length: | 135mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 32 x 26 x 15 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.8 |
| Outer carton dimensions: | 32 x 26 x 15 cm |
| Width: | 10mm |
Login