AMPLA - Ball pen in recycled ABS
From
€0.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.06 |
|---|---|
| Net total: | €0.06 |
| Gross total: | €0.07 |
Product number:
A36-MO2830-37
Inventory:
Product information "AMPLA - Ball pen in recycled ABS"
Ball pen in recycled ABS. Blue ink.
| Colour: | Royal Blue |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608 1092 |
| Length: | 139mm |
| Material: | ABS |
| New product: | Yes |
| OuterCartonDimension: | 45 x 31 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.4 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 31 x 19 cm |
| Width: | 13mm |
Login