ALUTOOL - Multitool holder and LED torch
From
€0.85
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.85 |
|---|---|
| Net total: | €0.85 |
| Gross total: | €1.01 |
Product number:
A36-IT3874-27
Inventory:
Product information "ALUTOOL - Multitool holder and LED torch"
Multi-tool holder and LED torch in ABS casing with metallic finish. Includes 6 different interchangeable screwdriver heads. 3 cell batteries included.
| Colour: | Transparent Grey |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8205 4000 |
| Height: | 16mm |
| Length: | 100mm |
| Material: | Aluminium |
| OuterCartonDimension: | 40 x 25 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.75 |
| Outer carton dimensions: | 40 x 25 x 25 cm |
| Width: | 32mm |
Login