ALASKA - Laser pointer in wooden box
From
€1.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.83 |
|---|---|
| Net total: | €1.83 |
| Gross total: | €2.18 |
Product number:
A36-MO8193-14
Inventory:
Product information "ALASKA - Laser pointer in wooden box"
Multifunctional silver pen. Blue ink refill, white LED light, red laser pointer. Includes 3 cell batteries. Presented in a wooden box. Safety class II.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9013 2000 |
| Height: | 20mm |
| Length: | 155mm |
| Material: | MDF |
| OuterCartonDimension: | 50 x 35 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 15.36 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 35 x 25 cm |
| Width: | 46mm |
Login