AIRY - USB fan
From
€2.18
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.18 |
|---|---|
| Net total: | €2.18 |
| Gross total: | €2.59 |
Product number:
A36-MO8763-06
Inventory:
Product information "AIRY - USB fan"
Fan with usb cable in ABS. With on/off switch.
| Colour: | White |
|---|---|
| Brand: | midocean |
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 8414 5100 |
| Height: | 95mm |
| Length: | 145mm |
| Material: | ABS |
| OuterCartonDimension: | 63 x 52 x 48 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.8 |
| Outer carton dimensions: | 63 x 52 x 48 cm |
| Width: | 145mm |
Login